Natívna reklama.

Obohatenie používateľa & Odovzdanie posolstva

Prihovorte sa svojej cieľovej skupine tak, aby ju vaše marketingové posolstvo nielenže nerušilo, ale aby si o ňom so záujmom pozrela ešte viac. Naše špecializované oddelenie natívnej reklamy pre vás pripraví kampaň na mieru. Pozrite si všetky ukážky spoluprác a natívnych reklamných formátov na samostatnom webe:

Formáty natívnej reklamy.

Všetky natívne komunikáty pripravujeme s cieľom obohatiť čitateľa a zároveň v úzkom súvise odprezentovať vašu značku a reklamné posolstvo. Prierez dostupnými formátmi: 

Natívny článok

Môže byť v podobe rozhovoru, informačného/lifestylového článku, listicle článku, opinionu alebo recenzie či testovania produktu redakciou i čitateľmi. 

Kvíz

Populárny interaktívny formát natívneho článku, ktorý zábavnou formou odkomunikuje vaše posolstvo či značku. 

Anketa

Zistite názor vašich zákazníkov na tému v súvise s vašou aktuálnou komunikáciou či promovaným produktom. 

Video reportáž

Máte službu alebo produkt, ktorý si zaslúži video prezentáciu? Prídeme k vám natočiť lifestylovú video reportáž so všetkým, čo by používatelia mali o vás vedieť.  

Video seriál na mieru

Nová séria na mieru pripravených videí z našej dielne, ktoré tematicky kopírujú populárne/aktuálne dianie a zároveň sú priame napasované na vašu komunikáciu či produkt.

Product placement (PP)

Využite silu našich pravidelných video formátov, na ktoré je publikum zvyknuté. Váš produkt alebo služba bude prezentovaná vizuálne, verbálne v pozitívnej asociácii a tiež v podobe logo brandingu. 

Natívny podcast

Príďte sa porozprávať do niektorej z našich pravidelných podcastových relácií, ktorej obsah a cielenie súvisí s vašou značkou či produktom. Aktuálne produkované relácie nájdete TU.

Podcast na mieru

Nielen pre B2B účely je vhodná komerčná podcastová séria Na tému, v ktorej sa redaktor povypytuje vášho reprezentanta na aktuálne témy odvíjajúce sa iba od vašich potrieb. 

Spot do podcastu

Vymyslíme text, nahráme hlas a vyprodukujeme hotový spot do podcastov, ktorý môžete výhodne umiestniť v niektorom z našich podcastových balíkov. 

Súťaž

Nakreslíme a uverejníme na našich facebookových a Instagramových profiloch súťaž v podobe postu a story, ktoré budú pekne komunikovať váš produkt. Vďaka chuti víťaziť sa súťaž bude šíriť virálne. 

Interaktívne posty

Lajkovanie, zdieľanie, komentovanie...to všetko je kľúč k výbornému organickému reachu. V súvise s vašim produktom nakreslíme, obrandujeme a uverejníme obrázkové posty, ktoré si interakciu vypýtajú sami. 

Story kvíz

Séria Instagramových storiek s peknou grafikou, ľahkým brandingom a zaujímavými otázkami nabáda používateľov k potiahnutiu hore. Kam sa dostanú? To už je len na vás. 

Ukážky kampaní na mieru.

eliamed

Všetky ukážky spoluprác nájdete na stránke www.nativne.sk/case-studies

Zaujali sme Vás?

Ozvite sa nám a niečo kreatívne spolu vymyslíme