Video a audio reklama.

Preskúmajte širokú paletu možností ako sa stať súčasťou nášho populárneho video obsahu, ktorým oslovujeme takmer 85% slovenských používateľov. 

Video formáty.

Instream

Ide o video-reklamný priestor spustený pred (pre-roll) alebo po (post-roll) videách umiestnených v redakčnom obsahu. Maximálna dĺžka je 30s. Odporúčaná dĺžka je 10s (po uplynutí prvých 10s má používateľ možnosť reklamu preskočiť).

Outstream

V tomto prípade sa vaša reklama sa spúšťa samostatne, v tele článku (nie vo videu) a len v prípade, že sa na danú lokalitu používateľ doscrolluje a vidí ju. Video sa mimo monitora nespustí.

Natívne video / product placement

Využite príležitosť stať sa prirodzenou súčasťou nášho video-obsahu. Oddelenie natívnej reklamy nájde ideálne komunikačné prepojenie vášho produktu, služby či celkovo brandu s vhodným video-formátom z nášho portfólia. Najlepšie na tom bude, že celú prípravu videa, od plánovania cez produkciu až po následnú distribúciu, zastrešíme my. Či už pôjde o reportáž alebo product placement je len na vás.

Aktuálny cenník.

Technické parametre video reklamy

Dátová veľkosť

Odporúčaná: 2 MB

Maximálna: 4 MB

 

Dĺžka trvania

Odporúčaná: Pre Roll - 10 sekúnd

Maximálna: Pre Roll - 30 sekúnd

 

Preskočenie reklamy

po uplynutí prvých 10 sekúnd

Vlastné štúdio a tím profesionálov

Naše VIDEO oddelenie tvorí tím profesionálov, ktorý je vybavený špičkovou technikou a skúsenosťou overenou rokmi praxe. Denne produkuje v spolupráci s našimi redakciami vizuálne nadupané a informačne hodnotné videá. 

K dispozícii máme priestranné high-tech. štúdio (aj s green screenom), ktoré nám ponúka takmer neobmedzené možnosti kreativity. Práve tu sa rodí mnoho obľúbených video seriálov, ktoré sledujú na našich kanáloch státisíce ľudí.

Audio formáty.

Umiestnenie spotu

Vyberte si umiestnenie vášho spotu do niektorého z balíkov podcastov podľa aktuálneho cenníka. Spot sa spúšťa cca po prvej minúte podcastu alebo po úvodnej reči. Dĺžka reklamného spotu je max. 30 sekúnd.

Príprava spotu na mieru

Jednou z ponúkaných bonusových služieb je aj výroba spotu na mieru – od textu, hlasu až po postprodukciu.

Natívny podcast / rozhovor

Máte toho na srdci viac, čo by ste chceli svojim zákazníkom povedať? Pripravíme celý podcast vo forme rozhovoru s vašou persónou, kde v pozitívnej asociácii odovzdáme vaše marketingové posolstvo.

Aktuálny cenník.

Ak máte záujem o reklamný spot v podcastoch alebo inú spoluprácu, napíšte nám na reklama@ringier.sk